Umiejętności dla przyszłości

 
Klikając na licznik popierasz idee Porozumienia
 
2
2
4
9
osoby poparły już inicjatywę
 
Badania Dobre praktyki Słownik

Akademia e-Bezpieczeństwa UPC

Logo UPC Akademia e-Bezpieczeństwa UPC to program obejmujący warsztaty dla rodziców, nauczycieli, pedagogów, bibliotekarzy i hacerzy, stronę edukacyjną na temat bezpieczeństwa w sieci, materiały edukacyjne, badania i akcje wspierające szeroko pojęte bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie.W warsztatach zatytułowanych Bezpieczne dzieci to wyedukowani dorośli wzięło dotychczas ponad 14000 opiekunów dzieci. Uczestnicy warsztatów moga sie dzielić swoją wiedzą z kolegami, rodzicami oraz innymi osobami. Warsztaty prowadzą wolontariusze z UPC Polska i ZHP.

Od 7 lat UPC jest Złotym Partnerem Dnia Bezpiecznego Internetu i we współpracy z Insafe przygotowuje materiały edukacyjne dla dzieci i ich rodziców, dzięki którym wspólnie poznają cyfrowy świat i zasady bezpiecznego surfowania w sieci.

http://www.upc.pl/internet/bezpieczenstwo-w-sieci/

Partnerzy programu:
Związek Harcerstwa Polskiego, Wydawnictwo Szkolne PWN, biblioteki

Dagmara KrzesińskaDzięki wielu działaniom na rzecz bezpieczeństwa w sieci wspieramy nauczycieli, bibliotekarzy i harcerzy w codziennej pracy z dziećmi
i młodzieżą. Dziś, gdy nowe technologie są integralną częścią życia maluchów należy od najmłodszych lat dzielić się wiedzą na temat bezpiecznego i mądrego wykorzystywania ich do rozrywki
i nauki.

Dagmara Krzesińska, Kierownik ds. projektów CSR

UPC Polska Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

UPC Polska jest liderem cyfrowych usług kablowych: telewizji, szerokopasmowego Internetu i telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych.

kontakt do osoby odpowiadającej za współpracę w ramach Porozumienia:
Dagmara Krzesińska, Mł. Kierownik ds. CSR i komunikacji
e-mail: Dagmara.Krzesinska@upc.com.pl, tel. 22 24 16 820