Umiejętności dla przyszłości

 
Klikając na licznik popierasz idee Porozumienia
 
2
2
3
6
osoby poparły już inicjatywę
 

LISTA 100 2020

Lista100SPRUC_pion_poziom_2020

1

Agnieszka

Aleksiejczuk

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

2

Lidia

Aparta

Szkoła Podstawowa nr 36 w Łodzi, Ośrodek Nowoczesnych Technologii Informacyjnych w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego

3

Joanna

Bagińska

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Białymstoku

4

Marek

Bagiński

Technikum Programistyczne INFOTECH w Białymstoku, VI Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku

5

Roman

Bieda

Akademia im. Leona Koźmińskiego w Warszawie

6

Agnieszka

Bilska

Fundacja Szkoła z Klasą, Fundacja Orange

7

Marcin

Blicharski

Biblioteka Publiczna Warszawa Mokotów

8

Grażyna

Bokuniewicz

Latarniczka Polski Cyfrowej

9

Agnieszka

Borowiecka

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

10

Maciej

Borowiecki

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

11

Zbigniew

Brzoza

Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie

12

Iwona

Brzózka – Złotnicka

Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog, 8 liter w Warszawie

13

Andrzej

Buła

Urząd Marszałkowski w Opolu,  Marszałek Województwa Opolskiego

14

Grażyna

Chmielewska

Szkoła Podstawowa nr 73 w Warszawie

15

Krzysztof

Chojecki

Niezależny ekspert

16

Bartosz

Chyś

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Gdańsku

17

Piotr

Ciski

SAGE, Fundacja Digital Poland w Warszawie

18

Iwona

Cugier

Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie, woj. wielkopolskie

19

Stanisław

Czachorowski

Uniwersytet Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie

20

Dorota

Czech-Czerniak

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr. 6 we Wrześni, woj. wielkopolskie

21

Zyta

Czechowska

Zespół Szkół Specjalnych w Kowanówku, woj. wielkopolskie

22

Aleksandra

Czetwertyńska

Centrum Cyfrowe w Warszawie

23

Michał

Dżoga

Intel Polska

24

Marta

Florkiewicz-Borkowska

Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach, woj. śląskie

25

Krzysztof

Fortuna

Szkoła Podstawowa w Starym Jarosławiu k/ Sławna, woj. zachodniopomorskie

26

Katarzyna

Gagan

Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku

27

Andrzej

Gąsienica-Samek

Atinea, InstaKod

28

Iwona

Głuchowska – Rylska

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

29

Noemi

Gryczko

Uniwersytet Warszawski

30

Michał

Grześlak

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

31

Anna

Grzybowska

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

32

Marek

Grzywna

Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu

33

Agnieszka

Halicka

Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 5 w Konstancinie-Jeziornie, woj. mazowieckie

34

Barbara

Halska

Zespół Szkół nr. 6 w Jastrzębiu Zdroju, woj. śląskie

35

Bożena

Ignatowska

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

36

Agnieszka

Iwanicka

Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu

37

Krzysztof

Jaworski

Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog w Warszawie

38

Adam

Jurkiewicz

ABIX Edukacja

39

Agata

Kapica

Microsoft Polska

40

Krzysztof

Karwowski

Fundacja „Moje Podl@sie. Nowoczesne,Kreatywne, Twórcze”

41

Sławomir

Kasprzak

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie

42

Arkadiusz

Kędzierski

Zgierski Zespół Szkół w Zgierzu, woj. łódzkie

43

Mariusz

Kędziora

Microsoft Polska

44

Anna

Koludo

Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego w Łodzi

45

Anna

Krawczuk

Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku

46

Waldemar

Krawiec

Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie

47

Renata

Krupa

Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST w Lublinie

48

Krzysztof

Krzywdziński

PixBlocks, Poznań

49

Tadeusz

Kuran

Fundacja Rozwoju Olimpiady Informatycznej w Warszawie

50

Anna Beata

Kwiatkowska

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

51

Dawid

Łasiński

Zespole Szkół im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie, woj. wielkopolskie

52

Jan

Madey

Uniwersytet Warszawski, Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki

53

Dariusz

Martynowicz

Czas na Progres sp. z o.o.; Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach

54

Paweł

Masarczyk

Uniwersytet Śląski w Katowicach

55

Rafał

Mitkowski

Edu Sense S.A. w Gdańsku

56

Danuta

Morańska

Wyższa Szkoła Humanitas, Polskie Towarzystwo Informatyczne

57

Dorota

Mozyrska

Politechnika Białostocka

58

Zdzisław

Nowakowski

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu, woj. podkarpackie

59

Adam

Perzyński

Szkoła Podstawowa nr. 27 w Gdańsku

60

Julia

Piechna

NASK Państwowy Instytut Badawczy

61

Paulina

Pierchorowicz-Rączka

Szkoła Podstawowa w Masłowie, gm. Trzebnica woj. dolnośląskie

62

Marlena

Plebańska

Uniwersytet Warszawski, Fundacja Edukacja na Nowo

63

Magdalena

Polak

Zespoł Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie

64

Karol

Przybyszewski

Technikum Programistyczne INFOTECH w Białymstoku

65

Jacek

Pyżalski

Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

66

Małgorzata

Rabenda

Urząd Miejski w Jasieniu, woj. lubuskie

67

Karol

Rogowski

SoftwareHut

68

Mikołaj

Rotnicki

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego i Akademia Ekonomiczna w Poznaniu

69

Artur

Rudnicki

Zespół Szkół Technicznych w Radomiu

70

Aneta

Samulik

Latarniczka Polski Cyfrowej

71

Monika

Schmeichel-Zarzeczna

Miejska Biblioteka Publiczna im. H Łopacińskiego w Lublinie

72

Aleksandra

Schoen-Kamińska

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Lotników Polskich w Pile

73

Mirosław

Siedler

Teatr im. Sewruka w Elblągu

74

Kamil

Sitarski

Politechnika Warszawska

75

Lucyna

Siudzińska

Szkoła Podstawowa nr. 3 w Tomaszowie Maz., woj. łódzkie

76

Bianka

Siwińska

Fundacja PERSPEKTYWY w Warszawie

77

Sławomir

Smugowski

Uniwersytet Śląski w Katowicach, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie, woj. śląskie

78

Rafał M.

Socha

Polskie Towarzystwo Technologii i Mediów Edukacyjnych oraz Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni, woj. wielkopolskie

79

Cyryl

Sochacki

Stowarzyszenie FabLab w Gdańsku

80

Paweł

Stępniak

NASK Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie

81

Aneta

Strzępka

Świętokrzyska Biblioteka Cyfrowa w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Kielcach

82

Maciej M.

Sysło

Uniwersytet Wrocławski

83

Grażyna

Szpor

Uniwersytet Im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

84

Karolina

Szulc

Powiatowy Zespół Szkół w Brzegu Dolnym, woj. dolnośląskie

85

Joanna

Śmigielska

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

86

Anna

Świć

Fundacja Rozwoju Edukacji Cyfrowej w Gdańsku

87

Natalia

Walter

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Polskie Towarzystwo Technologii i Mediów Edukacyjnych.

88

Agata

Warywoda

Krośnieńska Biblioteka Publiczna, woj. podkarpackie

89

Krzysztof

Waśko

Politechnika Wrocławska

90

Michał

Wawro

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Witolda Gombrowicza w Kielcach

91

Zbigniew

Wiertel

Szkoła Podstawowa nr. 32 w Lublinie

92

Janusz

Wierzbicki

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

93

Wojciech

Wiewiórowski

European Data Protection Supervisor, Bruksela

94

Andrzej

Wodecki

Politechnika Warszawska, Wydział Zarządzania

95

Paweł

Wołoszyn

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

96

Paweł

Wróbel

NASK Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie, Ogólnopolska Sieć Edukacyjna OSE

97

Mirosław

Wróblewski

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich

98

Marcin

Zaród

V Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie, Stowarzyszenie „Tarnowska Akademia Nauki”

99

Karolina

Zioło

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piasku, woj. śląskie

100

Anna

Żórawska

Fundacja Kulura Bez Barier w Warszawie