Umiejętności dla przyszłości

 
Klikając na licznik popierasz idee Porozumienia
 
1
6
8
4
osoby poparły już inicjatywę
 

LISTA 100 SPRUC OGŁOSZONA!

porozumienie_karuzela

21 czerwca podczas konferencji organizowanej przez Partnerów SPRUC, została ogłoszona LIST 100 osób wyróżnionych za działalność na rzecz rozwijania umiejętności cyfrowych 2017. Wyróżnionym gratulujemy!

Ogłoszenie Listy 100 nastąpiło w Centrum Badawczo-Rozwojowym firmy SAMSUNG Polska, które gościło konferencją w swojej siedzibie w SPIRE TOWER w Warszawie.

Relacja filmowa z konferencji

 Lista 100 osób wyróżnionych przez Szerokie Porozumienie za działalność na rzecz rozwijania umiejętności cyfrowych w Polsce 2017.  

LP.

Imię 

Nazwisko 

Afiliacja instytucjonalna/organizacyjna 

1.

Agnieszka

Aleksiejczuk*

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

2.

Zdzisław

Babicz

Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku

3.

Dominik

Batorski

ICM Uniwersytet Warszawski

4.

Edwin

Bendyk

Tygodnik Polityka

5.

Michał

Bijata

Fundacja Academic Partners

6.

Agnieszka

Bilska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 w Gliwicach

7.

Mariusz

Bogucki

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego

8.

Mariusz

Boguszewski

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

9.

Maciej

Borowiecki

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie (OEIiZK)

10.

Paweł

Braun

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku

11.

Iwona

Brzózka – Złotnicka

Mistrzowie Kodowania

12.

Barbara

Budyńska

Biblioteka Narodowa

13.

Maciej

Bułkowski 

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

14.

Wojciech

Cellary

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

15.

Krzysztof

Chełpiński

Krajowa Izba Gospodarki Elektronicznej i Komunikacji (KIGEiT)

16.

Iwona

Cugier

Szkoła Podstawowa nr 13 w Lesznie

17.

Dorota

Czech-Czerniak

Gimnazjum nr 2 we Wrześni

18.

Krzysztof

Diks

Uniwersytet Warszawski

19.

Witold

Drożdż

ORANGE Polska

20.

Elżbieta

Dydak

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

21.

Stanisław

Dylak

Uniwersytet Adam Mickiewicza w Poznaniu

22.

Barbara

Dyluś

Microsoft Polska

23.

Jean-Francois

Fallacher   

Orange Polska, Rada Fundacji Orange

24.

Blanka

Fijołek

Samsung Polska

25.

Grzegorz

Gauden

niezależny ekspert

26.

Ewelina

Gładki 

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

27.

Krzysztof

Głomb

Stowarzyszenie Miasta w Internecie

28.

Renata

Gość

Biblioteka Publiczna Gminy Trzcinica

29.

Michał

Grześlak

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie (OEIiZK)

30.

Barbara

Halska

Zespół Szkól nr 6 w Jastrzębiu Zdrój 

31.

Tomasz

Hupało

Urząd Komunikacji Elektronicznej

32.

Wacław

Iszkowski

Polskie Towarzystwo Infomatyczne (PTI)

33.

Justyna

Jasiewicz

Uniwersytet Warszawski

34.

Radosław

Jasiński

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, 

35.

Krzysztof

Jaworski

Mistrzowie Kodowania

36.

Adam

Jurkiewicz

Koduj z  Klasą

37.

Zbigniew 

Kaliszyk

Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych

38.

Anna

Karczewska

Coder Dojo

39.

Krzysztof

Karwowski

Fundacji MOJE PODL@SIE. NOWOCZESNE, KREATYWNE, TWÓRCZE

40.

Andrzej

Kisielewicz

Uniwersytet Wrocławski

41.

Agnieszka

Koszowska

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

42.

Anna

Krawczyk

Urząd Gminy Oświęcim

43.

Artur

Krawczyk

Stowarzyszenie Miasta w Internecie

44.

Robert

Król

Ministerstwo Cyfryzacji

45.

Jacek

Królikowski

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

46.

Ewa

Krupa*

Fundacja Orange

47.

Dagmara

Krzesińska

Fundacja Koalicja na Rzecz Polskich Innowacji

48.

Monika

Kulik

Orange Polska

49.

Anna Beata

Kwiatkowska

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

50.

Rafał

Lew-Starowicz

Ministerstwo Edukacji Narodowej

51.

Jarosław

Lipszyc

Fundacja Nowoczesna Polska

52.

Krzysztof

Loryś

Uniwersytet Wrocławski

53.

Agata

Łuczyńska

Fundacja Koduj z Klasą

54.

Tomasz

Łukawski*

Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbkach

55.

Jan

Madey

Uniwersytet Warszawski

56.

Wojciech

Majeran

Liga Niezwykłych Umysłów

57.

Lech

Mankiewicz

Centrum Fizyki Teoretycznej PAN

58.

Andrzej

Marcinkiewicz

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie

59.

Przemysław

Marcinkowski 

Fundacja Widzialni

60.

Artur

Marcinkowski*

Fundacja Widzialni

61.

Katarzyna

Materska

Uniwersytet im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (UKSW)

62.

Jowita

Michalska

Fundacja Digital University

63.

Janusz

Morbitzer

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

64.

Tomasz

Napiórkowski

Ministerstwo Cyfryzacji

65.

Jolanta

Okuniewska

Szkoła Podstawowa nr 13 w Olsztynie

66.

Dorota

Olejnik

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

67.

Katarzyna

Olędzka

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie (OEIiZK)

68.

Elżbieta

Piotrowska-Gromniak

Fundacja Edukacja Na Nowo

69.

Marlena

Plebańska

Uniwersytet Warszawski

70.

Marcin

Polak

SuperBelfrzy RP, Fundacja Think, Portal Edukacyjny Edunews

71.

Sebastian

Potręć

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych w Lublinie

72.

Jacek

Pulwarski

Polskie Towarzystwo Infomatyczne (PTI)

73.

Jacek

Pyżalski

Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

74.

Grzegorz

Róg

eduweb.pl

75.

Kamila

Sidor

Geek Girls Carrots

76.

Ilona

Skarbowska

Geek Girls Carrots

77.

Dariusz

Stachecki 

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu.

78.

Przemysław

Staroń

II Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobergo w Sopocie, Uniwersytet SWPS

79.

Anna

Streżyńska

Ministerstwo Cyfryzacji

80.

Grzegorz Dominik

Stunża

Uniwersytet Gdański

81.

Justyna

Suchecka 

Gazeta Wyborcza

82.

Maciej

Sysło

Uniwersytet w Toruniu

83.

Monika

Szczygielska

Fundacja Widzialni

84.

Katarzyna

Sztop-Rutkowska

Fundacja Laboratorium Badań i Działań Społecznych  „SocLab”, Techklub Białystok

85.

Ryszard

Szubartowski

StowarzyszenieTalent

86.

Karolina

Szulc

TIK w Edukacji

87.

Wioletta

Szwebs

Szkoła Podstawowa nr 38 w Łodzi

88.

Violetta

Szymanek

Ministerstwo Cyfryzacji

89.

Jacek

Ścibor

SuperBelfrzy RP

90.

Kamil

Śliwowski

Fundacja Panoptykon, Koalicja Otwartej Edukacji

91.

Marzena

Śliż

Huawei Polska

92.

Paweł

Tadejko

Politechnika Białostocka

93.

Alek

Tarkowski

Centrum Cyfrowe 

94.

Marcin

Tchórzewski

Coders Lab Szkoła Programowania

95.

Dam

Van Anh

Fundacja Girls Code Fun i Kids Code Fun

96.

Janusz

Wierzbicki

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie (OEIiZK)

97.

Jacek

Wojnarowski*

Instytut Spraw Publicznych

98.

Łukasz

Wojtasik

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę 

99.

Piotr

Woźny

Ministerstwo Rozwoju

100.

Agnieszka

Wrońska

Naukowa Akademicka Sieć Komputerowa (NASK)

*osoba zaproszona przez Lidera Cyfryzacji do Kapituły Listy 100 ze względu na wyróżniający wkład w podnoszenie umiejętności cyfrowych w Polsce.