Umiejętności dla przyszłości

 
Klikając na licznik popierasz idee Porozumienia
 
2
2
3
6
osoby poparły już inicjatywę
 

Lista 100 2019

LISTA 100 ‚2019 została ogłoszona podczas dorocznej konferencji Umiejętności Cyfrowe 2019.pl organizowanej wspólnie z NASK. Partnerem konferencji była Fundacja ORANGE.

LISTA 100 ‚2019

LP.

Imię

Nazwisko

Wyróżnienie w poprzednich edycjach

Afiliacja

1

Elżbieta

Andrukiewicz

Instytut Łączności, Politechnika Warszawska

2

Ewa

Ankiewicz Jasińska

Zespół Szkół Mechanicznych w Bydgoszczy

3

Karolina

Antkowiak

Zespół szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli k.Jarocina

4

Joanna

Apanasewicz

2018

Szkoła Podstawowa w Chrząstawie Wielkiej k. Wrocławia

5

Lidia

Aparta

 Szkoła Podstawowa nr 36 w Łodzi

6

Adam

Bodnar

Rzecznik Praw Obywatelskich

7

Iwona

Bujnowska

I LO w Białymstoku

8

Ireneusz

Bujnowski

I LO w Białymstoku

9

Grażyna

Chmielewska

2018

Szkole Podstawowa nr 73 w Warszawie

10

Beata

Chodacka

Szkoła podstawowa nr 33 i V LO w Krakowie

11

Iwona

Cugier

2017

Szkoła Podstawowa nr 13 w Lesznie

12

Zyta

Czechowska

2018

Zespół Szkól Specjalnych w Kowanówku k.Obornik

13

Andrzej

Dąbrowski

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach

14

Łukasz

Dec

przedsiębiorca firma TELKO

15

Izabela

Drapała

Dolnośląska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu

16

Magdalena

Dydyszko

Urząd Komunikacji Elektronicznej

17

Marta

Florkiewicz-Borkowska

Szkoła Podstawowa w Pielgrzymowicach k.Jastrzębia Zdroju

18

Krzysztof

Fortuna

Szkoła Podstawowa w Starym Jarosławiu k/ Sławna

19

Mariusz

Gabrysiak

Dolnośląska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu

20

Katarzyna

Gagan

2018

Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku

21

Lidia

Gajdzik

Zespół Szkół nr 6 i Centrum Kształcenia Praktycznego w Jastrzębiu-Zdroju

22

Łukasz

Gierek

 Zespół Szkół Technicznych w Radomiu

23

Magdalena

Gomułka

Biblioteka Śląska w Katowicach

24

Grażyna

Gregorczyk

2018

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań komputerów w Warszawie

25

Barbara

Halska

2017

Zespół Szkół nr 6 i Centrum Kształcenia Praktycznego w Jastrzębiu-Zdroju

26

Marek

Hofbauer

Dolnośląska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu

27

Bożena

Ignatowska

2018

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

28

Paweł

Jagielski

Szkoła Podstawowa nr 12 w Gnieźnie

29

Ewa

Janczar

Urzęd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

30

Sylwia

Jaskulska

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

31

Wanda

Jochemczyk

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

32

Stefan

Kamiński

Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji

33

Adam

Kamiński

Klaster Technologiczny InfoTech

34

Agata

Kapica

Microsoft

35

Krzysztof

Karwowski

2017

Fundacja MOJE PODL@SIE. NOWOCZESNE, KREATYWNE, TWÓRCZE w Grajewie

36

Tomasz

Klekowski

Konfederacja Lewiatan, Rada ds Kompetencji Informatyka

37

Małgorzata

Klimczuk

Urząd Komunikacji Elektronicznej

38

Michał

Kłosiński

http://pozytywsie.pl/category/portfolio/

39

Małgorzata

Knap

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

40

Przemysław

Kowalski

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno k/Warszawy

41

Łukasz

Kowalski

Ośrodek Brama Grodzka Teatr NN w Lublinie

42

Monika

Kozłowska-Zając

Fundacja Rozwoju Informatyki i Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

43

Witold

Kranas

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

44

Barbara

Krywoszejew

 Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog w Warszawie

45

Rafał

Lange

NASK

46

Monika

Lentacz

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

47

Dawid

Łasiński

Zespół Szkól w Bolechowie k.Poznania

48

Krzysztof

Łysak

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach

49

Jan

Madey

Uniwersytet Warszawski i Fundacja Rozwoju Informatyki

50

Jolanta

Majkowska

Zespół Szkół Specjalnych w Kowanówku k.Obornik

51

Rafał

Mitkowski

2018

Edu-sense Sp.z o. o. w  Lublinie

52

Janusz

Morajda

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

53

Danuta

Morańska

Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu

54

Dorota

Mozyrska

Politechnika Białostocka

55

Izabela

Mrochen

Uniwersytet Śląski w Katowicach

56

Jolanta

Okuniewska

2017 i 2018

Szkoła Podstawowa nr 13 w Olsztynie

57

Paulina

Ołtusek

Fundacji Nowoczesna Polska i Geek Girls Carrots w Warszawie

58

Beata

Ostrowska

2018

Rada ds. Kompetencji Sektora Informatyka Polskiego Towarzystwa Informatycznego

59

Joanna

Otmianowska

 „Programuj, dziewczyno!”

60

Adam

Pietrasiewicz

2018

Ministerstwo Cyfryzacji

61

Marlena

Plebańska

2017

Uniwersytet Warszawski

62

Jacek

Pyżalski

2017

Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

63

Małgorzata

Rabenda

Pistacja.tv i Fundacja Katalyst Education

64

Monika

Regulska

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

65

Małgorzata

Rostkowska

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

66

Dominik

Rozdziałowski

Komenda Wojewódzka Policji w  Kielcach

67

Magdalena

Rusnok

Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu

68

Alina

Sarnecka

Ministerstwo Edukacji Narodowej

69

Monika

Schmeichel-Zarzeczna

Miejska Biblioteka Publiczna w Lublinie

70

Aleksandra

Schoen-Kamińska

2018

Szkoła Podstawowa nr 6  w Pile

71

Agnieszka

Skala

Politechnika Warszawska

72

Beata

Skrzypiec

 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piaskach k.Pszczyny

73

Katarzyna

Smorowińska

 Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu

74

Rafał M.

Socha

2018

Polskie Towarzystwo Technologii i Mediów Edukacyjnych w Poznaniu

75

Wacław

Strykowski

2018

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

76

Bolesław

Szafrański

Wojskowa Akademia Techniczna

77

Sebastian

Szczepański

Smart Cities, Urząd Komunikacji Elektronicznej

78

Sławomir

Szmulik

Szpital Specjalistyczny MSWiA w Głuchołazach

79

Zbigniew

Szpunar

Politechnika Wrocławska

80

Katarzyna

Sztop-Rutkowska

2017

Techklub Białystok

81

Wioletta

Szwebs

2017 i 2018

Szkoła Podstawowa nr 81 w Łodzi

82

Mariusz

Szyszko

Miejska Biblioteka Publiczna w Kostrzynie nad Odrą

83

Katarzyna

Śledziewska

Uniwersytet Warszawski, Centrum DELab

84

Kamil

Śliwowski

2107

Fundacja Szkoła z Klasą  w Warszawie

85

Anna

Świć

2018

Przedszkole Nr 83 w Lublinie

86

Paweł

Tadejko

Politechnika Białostocka

87

Maciej

Tanaś

Akademii Pedagogiki Specjalnej  w Warszawie

88

Jacek

Tomasiewicz

programista w firmie Codility, autor książki Potyczki Algorytmiczne, trener dla  Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów, Olimpiady Informatycznej, Międzynarodowej Olimpiady Informatycznej

89

Anna

Trawka

2018

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach

90

Natalia

Walter

2018

Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

91

Robert

Warzocha

Orange Polska

92

Anna

Warzocha

Szkoła Podstawowa nr 350 w Warszawie

93

Ewa

Weber

Urząd Miasta Zabrze

94

Małgorzata

Witecka

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

95

Marcin

Wolski

Grupa Edukacja 3.0 sp. z o.o.  w Puławach

96

Agnieszka

Wrońska

2017

NASK

97

Piotr

Zientara

Google for Startups

98

Agnieszka

Żeglińska

NASK

99

Karolina

Żelazowska

Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog w Warszawie

100

Sylwia

Żółkiewska

Aplikacje Mobilne w Kulturze i Edukacji, www.aplikacjewkulturze.pl