Umiejętności dla przyszłości

 
Klikając na licznik popierasz idee Porozumienia
 
2
3
9
6
osoby poparły już inicjatywę
 

HONOROWA LISTA 100

HONOROWI LAUREACI LISTY 100 do 2021 roku

1

Pani

Agnieszka

Aleksiejczuk

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

2

Pani

Lidia

Aparta

Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego; Szkoła Podstawowa nr 36 w Łodzi

3

Pani

Iwona

Brzózka-Złotnicka

Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog w Warszawie

4

Pani

Grażyna

Chmielewska

Szkoła Podstawowa nr 73 w Warszawie

5

Pani

Iwona

Cugier

Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie, woj. wielkopolskie

6

Pani

Zyta

Czechowska

Zespół Szkół Specjalnych w Kowanówku, woj. wielkopolskie

7

Pani

Maria

Florkiewicz-Borkowska

Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w PIelgrzymowicach

8

Pan

Krzysztof

Fortuna

Szkoła Podstawowa w Starym Jarosławiu

9

Pani

Katarzyna

Gagan

Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku

10

Pan

Michał

Grześlak

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

11

Pani

Barbara

Halska

Zespół Szkół nr. 6 w Jastrzębiu Zdroju, woj. śląskie

12

Pani

Bożena

Ignatowska

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

13

Pan

Adam

Jurkiewicz

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

14

Pan

Krzysztof

Karwowski

Fundacja „Moje Podl@sie. Nowoczesne,Kreatywne, Twórcze”

15

Pani

Anna

Krawczuk

Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku

16

Pani

Anna Beata

Kwiatkowska

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

17

Pan

Jan

Madey

Uniwersytet Warszawski, Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki

18

Pan

Rafał

Mitkowski

Edu Sense S.A. w Gdańsku

19

Pani

Dorota

Mozyrska

Politechnika Białostocka

20

Pani

Jolanta

Okuniewska

Szkoła Podstawowa nr. 13 w Olsztynie

21

Pani

Marlena

Plebańska

Uniwersytet Warszawski, Fundacja Edukacja na Nowo

22

Pan

Jacek

Pyżalski

Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

23

Pani

Małgorzata

Rabenda

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli PERCEPTI Edukacja, Centrum Edukacji i Rozwoju Progresownia  w Lubsku

24

Pan

Artur

Rudnicki

Zespół Szkół Technicznych w Radomiu

25

Pani

Monika

Schmeichel-Zarzeczna

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w Warszawie, poprzednio Miejska Biblioteka Publiczna im. H Łopacińskiego w Lublinie

26

Pani

Aleksandra

Schoen- Kamińska

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Lotników Polskich w Pile

27

Pan

Rafał

Socha

Polskie Towarzystwo Technologii i Mediów Edukacyjnych oraz Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni.

28

Pani

Karolina

Szulc

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Brzegu Dolnym i TIK w Edukacji – redaktor naczelna

29

Pani

Wioletta

Szwebs

Szkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi w Łodzi

30

Pani

Anna

Świć

Fundacja Rozwoju Edukacji Cyfrowej w Gdańsku

31

Pan

Paweł

Tadejko

Wydział Informatyki Politechnika Białostocka

32

Pani

Natalia

Walter

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Polskie Towarzystwo Technologii i Mediów Edukacyjnych.

33

Pan

Janusz

Wierzbicki

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie