Umiejętności dla przyszłości

 
Klikając na licznik popierasz idee Porozumienia
 
2
3
5
2
osoby poparły już inicjatywę
 

LISTA 100′ 2021 Ogłoszona

logo_lista2021

W imieniu nominujących i Kapituły LISTY 100′ 2021 gratulujemy wszystkim osobom uhonorowanym wpisaniem na LISTĘ  100 w 2021!

Wpisaniem na LISTĘ 100 honorowane są osoby, które w wyróżniający sposób przyczyniły się podniesienia umiejętności cyfrowych obywateli w kończącym się roku.

logo_lista_poziom_2021

1.

Pani

Anna

Albrecht

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana III Sobieskiego w Szczecinku

2.

Pani

Karolina

Antkowiak

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli

3.

Pani

Lidia

Aparta

Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego; Szkoła Podstawowa nr 36 w Łodzi

4.

Pan

Zdzisław

Babicz

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej

5.

Pani

Małgorzata

Barańska

Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń

6.

Pan

Marcin

Blicharski

Biblioteka Publiczna w dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

7.

Pan

Maciej

Borowiecki

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

8.

Pani

Bożena

Boryczka

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

9.

Pan

Andrzej

Chmielewski

Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej

10.

Pani

Beata

Chodacka

V LO w Krakowie i SP 33 w Krakowie

11.

Pani

Beata

Chojnowska-Gąsiorek

Gdyński Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

12.

Pan

Bartosz

Chyś

Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku

13.

Pani

Joanna

Ciesielska

VIII LO w Białymstoku

14.

Pani

Anna

Cieślarczyk-Adamczewska

Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki w Poznaniu

15.

Pan

Stanisław

Czachorowski

Uniwersytet Warmiński-Mazurski w Olsztynie,

16.

Pani

Anna

Czekalska

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie;

17.

Pan

Maciej

Danieluk

Zespół Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów w Damasławku

18.

Pan

Krzysztof

Diks

Uniwersytet Warszawski

19.

Pani

Marta

Florkiewicz – Borkowska

Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w PIelgrzymowicach  

20.

Pan

Grzegorz

Foltak

Stowarzyszenie „Miasta w Internecie”

21.

Pan

Paweł

Fornalski

IAI sp. z o.o., media i wydarzenia związane z rynkiem e-commerce

22.

Pan

Krzysztof

Fortuna

Szkoła Podstawowa w Starym Jarosławiu

23.

Pan

Andrzej

Gąsienica-Samek

 Firma Atinea Sp. Z o.o. Warszawa

24.

Pan

Artur

Gąsiorkiewicz

Politechnika Warszawska

25.

Pan

Łukasz

Gierek

Zespół Szkół Technicznych w Radomiu

26.

Pani

Justyna

Gołaszewska

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki

27.

Pan

Sebastian

Grabowski

Były dyrektor Orange IoT, prowadzący kanał YouTube odnośnie SmartCity Miasto-Miasto, Prezes Fundacji ArchitectsPL

28.

Pani

Agnieszka

Grzelak

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

29.

Pan

Michał

Grześlak

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

30.

Pan

Marek

Grzywna

Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu

31.

Pani

Agnieszka

Halicka

Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 5 w Konstancinie-Jeziornie

32.

Pani

Sylwia

Hałas-Dej

Akademia Leona Koźmińskiego

33.

Pani

Natalia

Hatalska

INFUTURE.INSTITUTE NATALIA HATALSKA-WOŹNIAK

34.

Pani

Agnieszka

Iwanicka

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

35.

Pan

Janusz

Jabłonowski

Uniwersytet Warszawski

36.

Pan

Paweł

Jagielski

Szkoła Podstawowa nr 12 w Gnieźnie

37.

Pani

Dorota

Janczak

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

38.

Pan

Przemysław

Jaroszewski

CERT Polska

39.

Pan

Adam

Jurkiewicz

Współpracownik OEIIZK w Warszawie

40.

Pan

Wojciech

Kamieniecki

NCBiR

41.

Pani

Sylwia

Karolak-Marcinkowska

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

42.

Pani

Agata

Karolczyk-Kozyra

I LO we Wschowie, nauczycielka,  tytuł Nauczyciel Jutr@ 2021

43.

Pan

Maciej

Kawecki

Wyższa Szkoła Bankowiści w Warszawie

44.

Pani

Grażyna

Kędzia

Szkoła Podstawowa Nr 58 im. Jerzego Kukuczki w Poznaniu

45.

Pani

Monika

Khan

Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej

46.

Pani

Dorota

Kilańska

Centrum Badańia i Rozwoju ICNP

47.

Pani

Anna

Koludo

Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego w Łodzi,

48.

Pan

Bartosz

Kosiński

Stowarzyszenie Edukacji Pozaformalnej „Meritum”

49.

Pani

Anna

Krawczuk

Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku

50.

Pan

Andrzej

Król

III Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

51.

Pani

Agnieszka

Krzemieniewska

Szkoła Podstawowa nr 23 im. KOU w Toruniu

52.

Pan

Arkadiusz

Lefanowicz

Fundacja IT Leader Club

53.

Pan

Krzysztof

Loryś

Uniwersytet Wrocławski

54.

Pani

Natalia

Maćkiewicz

Gminna Biblioteka Publiczna w Bulkowie, liderka Pracowni Orange w Bulkowie.

55.

Pan

Piotr

Majewski

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

56.

Pan

Dariusz

Martynowicz

Centrum Edukacji i Rozwoju Progresownia, Czas na progres sp. z o.o.

57.

Pani

Wioletta

Matusiak

 Autorska Pracownia Edukacyjna, Cieszyn

58.

Pan

Marcin

Mechla

Stowarzyszenie „Miasta w Internecie”

59.

Pani

Anna

Michniuk

Zakład Edukacji Medialnej UAM

60.

Pan

Piotr

Mieczkowski

Fundacja Digital Poland

61.

Pan

Tomasz

Mikołajczyk

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mikołaja Kopernika w Tarnowskich Górach

62.

Pan

Konrad

Mleczko

Stowarzyszenie „Miasta w Interencie”/ Fabryka Przyszłości

63.

Pani

Dagmara

Modrzejewska

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, DAXON SOLUTIONS

64.

Pani

Dorota

Mozyrska

Politechnika Białostocka

65.

Pani

Anna

Niemierka

ARiMR- Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

66.

Pan

Paweł

Nowak

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

67.

Pani

Aneta

Nowakowska

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy. Czytelnia Naukowa nr 1.

68.

Pan

Robert

Pająk

Fundacja AI LAW TECH

69.

Pan

Adam

Perzyński

Szkoła Podstawowa nr 27 w Gdańsku

70.

Pan

Mirosław

Pietrzycki

I LO w Lublinie

71.

Pan

Sebastian

Pontus

Szkoła Podstawowa Kuźnica w Katowicach 

72.

Pani

Ewa

Przybysz-Gardyza

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowe Biuro eTwinning

73.

Pan

Robert

Pypkowski

Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyninie

74.

Pani

Małgorzata

Rabenda

NPDN PERCEPTi Edukacja Centrum Edukacji i Rozwoju Progresownia Niepubliczna PPP EGO

75.

Pan

Karol

Rogowski

Politechnika Białostocka

76.

Pani

Izabela

Rudnicka

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

77.

Pan

Artur

Rudnicki

Zespół Szkół Technicznych w Radomiu

78.

Pani

Paulina

Rutkowska

Zespół Szkół Specjalnych w Kowanówku

79.

Pani

Monika

Schmeichel-Zarzeczna

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

80.

Pani

Renata

Sidoruk-Sołoducha

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

81.

Pan

Krzysztof

Silicki

PIB NASK

82.

Pan

Dariusz

Stachecki

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

83.

Pan

Jacek

Staniszewski

Akademia Dobrej Edukacji w Warszawie

84.

Pani

Karolina

Szulc

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Brzegu Dolnym, TIK w Edukacji – redaktor naczelna

85.

Pan

Katarzyna

Szymielewicz

Fundacja Panoptykon

86.

Pani

Joanna

Śmigielska

XIV LO w Warszawie

87.

Pan

Marek

Świerczyński

Instytut Nauk Prawnych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

88.

Pan

Paweł

Tadejko

Wydział Informatyki Politechnika Białostocka

89.

Pani

Katarzyna

Urbanowicz

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy Biblioteka „Przystanek Książka”

90.

Pan

Stefan

Wajda

Pracownia dostępności cyfrowej – LepszyWeb.pl

91.

Pani

Dorota

Walczuk

Szkoła Podstawowa Nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie

92.

Pan

Emil

Wasilewski

Grupa fb: Szkoła z Office 365; Microsoft 365 User Group Poland: blog Zapytaj Emila

93.

Pan

Adam

Wieczorek

ECDL Polska (PTI)

94.

Pan

Janusz

Wierzbicki

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

95.

Pan

Ireneusz

Wochlik

Fundacja AI LAW TECH oraz Narodowy Instytut Zdrowia

96.

Pan

Łukasz

Wojtasik

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

97.

Pani

Renata

Woźniak

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

98.

Pan

Szymon

Wójcik

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

99.

Pani

Aleksandra

Zacharska

PIB NASK

100.

Pan

Marcin

Zaród

Serwis internetowy EduGadki

 Skład Kapituły Listy 100 za 2021 rok

Agnieszka Aleksiejczuk, Iwona Brzózka-Złotnicka, Beata Chodacka, Monika Eilmes, Artur Krawczyk, Ewa Krupa, Anna Beata Kwiatkowska, Tomasz Łukawski, Artur Marcinkowski, Włodzimierz Marciński, Katarzyna Nosalska, Jolanta Okuniewska, Jacek Wojnarowski. 

 

Partnerem LISTY 100 w 2021 roku jest Fundacja ORANGE

Znak Fundacji