Umiejętności dla przyszłości

 
Klikając na licznik popierasz idee Porozumienia
 
2
3
8
5
osoby poparły już inicjatywę
 
Badania Dobre praktyki Słownik

Warsztaty Linux Essentials

LinuxEssential Seal LPI jest organizatorem warsztatów mających na celu zainteresowanie wszystkich początkujących w świecie IT technologiami open source oraz wsparcie w zdobywaniu nowych kompetencji cyfrowych młodzieży i dorosłych w zakresie korzystania z systemu operacyjnego Linuks. W marcu 2015 r. mają miejsce pierwsze z serii warsztatów, organizowane w Poznaniu we wspólpracy z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu i  firmą „On-Line Education”. Warsztaty są skierowane do grupy 20 nauczycieli informatyki ze szkół średnich. Zakres warsztatów jest zbieżny z najniższym poziomem certyfikacji LPI Linux Essentials, kończącym się egzaminem, który potwierdza podstawową wiedzę w zakresie praktycznego wykorzystania Linuksa.

Elżbieta GodlewskaZ przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie do zorganizowania warsztatów. Wiedza na temat praktycznego wykorzystania Linuksa jest bardzo ograniczona, a jego wykorzystanie niewspółmierne do możliwości, jakie oferuje ten darmowy system operacyjny. Planujemy w najbliższych latach serię podobnych warsztatów w całej Polsce.

Elżbieta Godlewska, przedstawiciel LPI w Polsce

 

Linux Professional Institute
Sliska 3/73, 00-127 Warszawa

Linux Professional Institute od 1999 r. zajmuje się świadczeniem usług mających na celu doskonalenie i rozwój kariery zawodowej w zakresie technologii Linuksa i open source. Lider na rynku certyfikatów dla specjalistów ds. technologii linuksowych, oferuje najwyższej jakości i neutralne, niezwiązane z konkretnym dostawcą technologii egzaminy.

http://www.lpice.eu/pl/strona-glowna.html

kontakt do osoby odpowiadającej za współpracę w ramach Porozumienia:
Elżbieta Godlewska, przedstawiciel LPI w Polsce, elzbieta.godlewska@lpice.eu, tel. 660 705 266