Umiejętności dla przyszłości

 
Klikając na licznik popierasz idee Porozumienia
 
2
3
5
2
osoby poparły już inicjatywę
 

Startup Sprint

W latach 2012 – 2013, w ramach realizowanego przez należący do grupy fundusz LMS Invest projektu zorganizowano 14 wydarzeń, których celem było zainteresowanie młodych ludzi startupami. Startup Sprint to wydarzenie, w ramach którego uczestnicy pod okiem mentorów z danej branży, w ciągu 48 godzin rozwijają swój pomysł na biznes. Co ważne – uczestnicy mogli pracować nad pomysłami, które rozwijają na co dzień, dzięki czemu udział w wydarzeniu był możliwością zdobycia wiedzy przydatnej do rozwoju pomysłu. W 8 zorganizowanych w 2013 roku w wydarzeniach wzięło udział 270 osób wspieranych przez 70 mentorów z takich firm, jak: Idea Bank, BZ WBK, Allegro, PayU, Max Roy, Infrared Group, Benefit System czy eSky. Część projektów powstałych podczas Startup Sprint jest rozwijanych nadal a kilka z nich już znalazło inwestora.

Bartłomiej_Gola_SpeedUp2 Nowe media, internet i technologie mobilne niosą w sobie zarówno szansy, jak i zagrożenia. Od nas zależy która strona tej szali przeważy, dlatego staramy się pokazywać młodym ludziom okazje i możliwości, jakie otwierają przed nimi technologie. Traktujemy Internet jako szansę, jako pozytywna zmianę rzeczywistości i to podejście staramy się przekazywać.

Bartłomiej Gola, Partner Zarządzający SpeedUp Venture Capital Group

SpeedUp Venture Capital Group
ul. Sadowa 32, 61-657 Poznań

SpeedUp Venture Capital Group, to wiodąca polska grupa funduszy wczesnej fazy inwestujących na wszystkich etapach rozwoju nowych przedsiębiorstw. W skład grupy wchodzą cztery fundusze SpeedUp IQbator, SpeedUp Investments, LMS Invest oraz SpeedUp Innovation.

www.speedupgroup.com

kontakt do osoby odpowiadającej za współpracę w ramach Porozumienia:
Monika Synoradzka, Koordynator ds. Marketingu i PR, e-mail: monika.synoradzka@speedupgroup.pl, tel. 696 008 919