Umiejętności dla przyszłości

 
Klikając na licznik popierasz idee Porozumienia
 
2
3
5
2
osoby poparły już inicjatywę
 
Badania Dobre praktyki Słownik

Komentuj nie obrażaj

Dynamiczny rozwój internetu sprawił, że spędzamy w nim coraz więcej czasu. Media społecznościowe, blogi, serwisy informacyjne, fora – wszystkie te platformy umożliwiają nam wymianę opinii, wyrażanie swojego zdania, poszerzanie zainteresowań oraz poznawanie nowych ludzi. Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska wraz z firmami członkowskimi zorganizował projekt „Komentuj. Nie obrażaj.”. Pierwszym celem przedsięwzięcia było opracowanie badania sprawdzającego jak wygląda poziom dyskusji w polskiej Sieci. Drugim założeniem projektu jest promowanie kulturalnego zachowywania się w wirtualnym świecie. Projekt jest wspierany przez największe firmy działające w polskim internecie, zrzeszone w IAB Polska.
http://www.komentujnieobrazaj.pl/

Internet jest dziś ważna przestrzenią komunikacji, dlatego poprzez tę akcję chcemy zachęcać ludzi do podnoszenia kultury wypowiedzi w sieci.

 

 

 

 

Włodzimierz Schmidt, Prezes Zarządu

 

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska
Ul. Krucza 16/22, 00-526 Warszawa

IAB istnieje na polskim rynku interaktywnym, technologicznym i reklamowym od 2000 roku. Od 2007 roku działa jako Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Wśród ponad 200 członków Związku znajdują się m.in. największe portale internetowe, sieci reklamowe, domy mediowe i agencje interaktywne. IAB Polska jest czwartym pod względem wielkości IAB na świecie biorąc pod uwagę liczbę członków. W 2012 roku Związek otrzymał nagrodę MIXX Awards Europe dla najlepszego IAB w Europie.

www.iab.org.pl
Organizacja branżowa

Kontakt:
Sandra Steinmetz
+48 796 261 090
s.steinmetz@iab.org.pl
Specjalista ds. komunikacji i PR