Umiejętności dla przyszłości

 
Klikając na licznik popierasz idee Porozumienia
 
2
3
5
2
osoby poparły już inicjatywę
 

Cisco Universe – Wirtualna Akademia Sieciowa

 cisco Cisco Universe jest inicjatywą skierowaną do pracowników sektora publicznego i przedsiębiorstw. Jej głównym celem jest edukacja techniczna za pomocą zdalnych kursów internetowych, zarówno z obszarów  technologii sieciowych, jak i rozwiązań Cisco, a w efekcie zwiększenie efektywności pracowników w celu zapewnienia lepszych i wydajniejszych usług informatycznych obywatelom, a także wzrost poziomu świadomości w zakresie technologii informatycznych wśród przedstawicieli władz. Zakończona w lipcu 2013r. druga edycja Cisco Universe zgromadziła łącznie 3600 uczestników, co dało imponującą i absolutnie rekordową średnią 300 osób na każdej z 12 sesji. Blisko 190 uczestników zakończyło kurs pozytywnym wynikiem na egzaminie, otrzymując stosowny certyfikat!

SniegorskiAdam Program Cisco Universe – Wirtualna Akademia Sieciowa spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych uwag i zapytań od potencjalnych nowych uczestników, a także słowa zachęty, aby kontynuować program w roku kolejnym. To pokazuje, jak potrzebną jest inicjatywą.

Adam Śniegórski, Koordynator Programu Cisco Universe, Cisco Systems Poland

Cisco Systems Poland Sp. z o.o
ul. Domaniewska 39B, 02-672 Warszawa

Cisco jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych, zmieniających nasze postrzeganie komunikacji i współpracy międzyludzkiej.

kontakt do osoby odpowiadającej za współpracę w ramach Porozumienia:
Piotr Skirski, Dyrektor, Sektor Publiczny & Enterprise, Cisco Systems Poland
e-mail: pskirski@cisco.com , tel. 22 572 27 29